Generic filters

Rendszermérnök – belső üzemeltető

marketing@nador.hu

Keresett munkavállalók száma: 1
Feladatok:
  • Szerverek, alkalmazáskörnyezet, egyéb számítástechnikai eszközök teljes körű felügyelete, üzemeltetése virtualizált és fizikai környezetben
  • Napi szintű állandó és eseti jellegű feladatok felvétele, megoldása, elvégzése
  • Folyamatos reagálás a proaktív rendszerfelügyelet által küldött jelzésekre
  • Hibajegy kezelő precíz használata, igények és bejelentések vezetése, kezelése
  • Üzemeltetett rendszerhez kapcsolódó dokumentációk folyamatos készítése és karbantartása
  • Az üzemeltetett környezettel kapcsolatos fejlesztésekről folyamatos javaslattétel
Amit keresünk
  • Legalább 3 éves hardveres és szoftveres informatikai tapasztalat
  • Legalább 3 éves, komplex IT rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Microsoft szerver oldali szolgáltatások és alkalmazások (AD, DNS, DHCP, Terminal szerver, File szerver, Exchange, SQL) adminisztrátori szintű ismerete
  • Linux suzerver oldali szolgáltatások és alkalmazások alapszintű ismerete
  • Mentési rendszerek üzemeltetői szintű ismerete (pl.Symantec Backup Exec, Veeam)
  • Virtualizációs technológiák üzemeltetői szintű ismerete (VmWare, Hyper-V)
  • Hálózati alapismeretek
  • Angol nyelv legalább alapfokú ismerete
  • ELSŐSORBAN BUDAPEST ÉS KÖRNYÉKE LAKHELY
  • Alkalmanként helyszíni munkavégzés ügyfeleinknél (Budapest és környékén)
  • Esetenként hétvégi munkavégzés
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos
Előny:
  • Egyéb mentési alkalmazások ismerete (Netbackup, Yosemite)
  • Menedzselt vírusvédelmi alkalmazások ismerete (McAfee, Symantec, Eset, stb.)
Amit mi nyújtunk:
  • Több, mint 20 éve az IT piacon jelen levő stabil cégkörnyezet
  • Csapatszellem és családias hangulat
  • Változatos, sokrétű feladatkör
  • Folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
  • Előre egyeztetett módon otthoni munkavégzés lehetősége