Generic filters

Üzemeltető technikus

marketing@nador.hu

Keresett munkavállalók száma: 2

Főbb feladatok
  • IT infrastruktúra monitorozási feladatok ellátása, eszkalálása
  • Rendszeres szoftver frissítések és biztonsági mentések elvégzése
  • Felhasználók operatív támogatása
  • Informatikai fejlesztési javaslatban való együttműködés
  • Incidensek és problémák szükség szerinti eszkalálása
  • Ticketing rendszer napi szintű használata
  • Kihelyezett, ill. távoli üzemeltetési feladatok ellátása
  • Számítógépek/ Laptopok/ Mobil és egyéb informatikai eszközök HW és SW karbantartása, hibaelhárítása
  • Új eszközök beüzemelése, telepítése
Amit keresünk
  • Hardveres és szoftveres informatikai tapasztalat
  • Üzemeltetői gyakorlat
  • Irodai alkalmazások ismerete
  • Általános vállalati alkalmazás ismeret
  • Asztali és hordozható számítógépek hardveres ismerete
  • Asztali és hordozható számítógépek javításában szerzett gyakorlat
  • Hálózati alapismeretek
  • Mobileszközök készség szintű ismerete, legalább 2 platformon gyakorlat
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Középfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély
Előnyök
  • Egy időben több független (ügyfél) IT infrastruktúra üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Microsoft gyártói vizsgák, minősítések
  • PC gyártói minősítések, vizsgák
  • Felsőfokú végzettség
Amit nyújtunk
  • Több, mint 20 éve az IT piacon jelen levő stabil cégkörnyezet
  • Csapatszellem és családias hangulat
  • Változatos, sokrétű feladatkör
  • Folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
  • Előre egyeztetett módon otthoni munkavégzés lehetősége