Generic filters

Hálózati rendszermérnök

marketing@nador.hu

Keresett munkavállalók száma: 1

Főbb feladatok
  • Routing & switching és határvédelmi rendszerek tervezési, létesítési, migrálási, üzemeltetési, lebontási feladatokat csapatmunkában szakmailag vezetni, aktívan részt venni a feladatok elvégzésében
  • Szakmai támogatása a mérnök és az L1 kollégáknak
  • Partnerekkel való kapcsolattartás és a kapcsolódó IT projektekben való részvétel
Amit keresünk:
  • Minimum 2 év senior hálózati mérnök munkakörben szerzett tapasztalat (tervezési, létesítési, üzemeltetési)
  • Magasszintű LAN és WAN hálózati ismeretek, hálózati eszközök telepítése, konfigurálása, üzemeltetése (Cisco, HPE, Dlink, Ubiquiti)
  • Tűzfalak telepítése, konfigurálása, üzemeltetése (Fortigate, Watchgurd, Cisco ASE, Ubiquiti)
  • ELSŐSORBAN BUDAPEST ÉS KÖRNYÉKE LAKHELY
  • Alkalmanként helyszíni munkavégzés ügyfeleinknél (Budapest és környékén)
  • Esetenként hétvégi munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • IT szakirányú felsőfokú végzettség
  • Huawei, Cisco, Watchguard, Fortigate minősítések
  • Hálózati monitoring rendszerek kialakításában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
Amit nyújtunk:
  • Emberközpontú hozzáállású, célorientált vezetés
  • Családbarát munkáltató
  • Versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, azonnali kezdési lehetőséggel
  • Jó hangulatú munkavégzés, fiatalos, támogató csapattal
  • Előre egyeztetett módon otthoni munkavégzés lehetősége
  • Szakmai fejlődési lehetőség