Generic filters

Desktop üzemeltető

marketing@nador.hu

Keresett munkavállalók száma: 1

Főbb feladatok

  • Számítógépek/ Laptopok/ Mobil és egyéb informatikai eszközök HW és SW karbantartása, hibaelhárítása
  • Új eszközök beüzemelése, telepítése
  • IT infrastruktúra monitorozási feladatok ellátása, eszkalálása
  • Rendszeres szoftver frissítések és biztonsági mentések elvégzése
  • Felhasználók operatív támogatása
  • Informatikai fejlesztési javaslatban való együttműködés
  • Incidensek és problémák szükség szerinti eszkalálása
  • Ticketing rendszer napi szintű használata
  • Kihelyezett, ill. távoli üzemeltetési feladatok ellátása

Szakmai elvárások

  • Legalább 1 éves hardveres és szoftveres informatikai tapasztalat
  • Legalább 1 éves üzemeltetői gyakorlat
  • Irodai alkalmazások ismerete
  • Asztali és hordozható számítógépek hardveres ismerete
  • Hálózati alapismeretek
  • Mobil eszközök készség szintű ismerete, legalább 2 platformon gyakorlat (iOS, Android)
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Középfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit mi nyújtunk

  • Megbízható, stabil munkáltatói háttér
  • Betekintés a kkv-k, iparvállalatok, államigazgatás IT üzemeltetésébe
  • Fejlődési- és karrier lehetőség
  • Belső karrierút támogatás
  • Tapasztalati tőke bővítési lehetőség új területek megismerésével
  • Változatos feladatok, önálló munkavégzés
  • Szakmai képzések