hírek, akciók

Kérjük adja meg adatait az ajánlatkéréshez! (a *-gal jelölt mezők kitöltése elengedhetetlen)

Üzemeltető senior mérnök - otthoni munkavégzéssel!

Ha úgy érzed az alábbi feltételeket éppen Rád szabták, és elég rátermett vagy, hogy heterogén informatikai rendszereket távolról is magabiztosan üzemeltess, jelentkezz mielőbb! Várunk!

Üzemeltető senior mérnök, otthoni munkavégzéssel

FŐBB FELADATOK:

  • Microsoft alapú rendszerek napi szintű távoli üzemeltetése
  • Szerverek, alkalmazáskörnyezet, egyéb számítástechnikai eszközök teljes körű felügyelete, üzemeltetése virtualizált és/vagy fizikai környezetben távoli hozzáféréssel
  • Hibajavítás vagy felügyelet távolról
  • Havi 1-2 alkalommal személyes megjelenés
  • Értékesítő csapat műszaki támogatása

FELVÉTELI KÖVETELMÉNYEK:

  • Legalább 5 éves hardveres és szoftveres informatikai tapasztalat
  • Legalább 5 éves, komplex IT rendszerek telepítésében és üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Microsoft szerver oldali szolgáltatások és alkalmazások (AD, DNS, DHCP, CA, DFS, RDS, Exchange, SQL) magas szintű ismerete
  • Mentési rendszerek adminisztrátori szintű ismerete (pl.: Veritas Backup Exec, VEEAM, Yosemite)
  • Virtualizációs technológiák adminisztrációs szintű ismerete, legalább 2 a felsoroltak közül (VMware, Hyper-V, Citrix)
  • Vékonykliens technológiában szerzett tapasztalat
  • Hálózati ismeretek
  • Angol nyelv legalább alapfokú ismerete
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • Gyártói szerveres minősítések, vizsgák (VMware, Citrix, egyéb hardveres)
  • MCSA vagy MCSE minősítés
  • Egyéb mentési alkalmazások ismerete (Veeam, Netbackup, Yosemite)
  • Menedzselt vírusvédelmi alkalmazások ismerete (McAfee, Symantec, Eset, Kaspersky, stb.)
  • Linux alapú rendszerek ismerete (legalább rendszergazdai szinten)
  • Hasonló területen, rendszerintegrátor vállalkozásnál szerzett tapasztalat

AMIT MI NYÚJTUNK:

  • Több, mint 25 éve az IT piacon jelen levő stabil cégkörnyezet
  • Csapatszellem és családias hangulat
  • Változatos, sokrétű feladatkör
  • Folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség

AMIT KERESÜNK:

  • 5-10 év releváns szakmai tapasztalat
  • főiskolai végzettség
  • angol nyelvtudás